Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dawidienko
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
33330
11.08.2010, 12:35
zostawcie paljicia!! Kirm zagral 2 pierwsze mecze dobrze a potem gral slabo , to moze z Paljiciem bedzie odwrotnie
dawidienko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dawidienko
Znajdź inne posty napisane przez dawidienko