Wyświetl pojedynczy post
dawidienko
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33330
Stary 11.08.2010, 12:35
zostawcie paljicia!! Kirm zagral 2 pierwsze mecze dobrze a potem gral slabo , to moze z Paljiciem bedzie odwrotnie
Odpowiedz cytując