Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33329
Stary 11.08.2010, 12:29. Te
Też tak sądzę że ocenianie skrzydłowego bo 2 niecałych meczach w którym w ogóle brakowało zgrania bez okresu przygotowawczego jest dość kiepską sprawą. I też sądzę że warto zacząć oceniać nowe nabytki po jednej rundzie nie po 90mnutach czasem aklimatyzacja trwa, a wydaje mi się że jest szansa że będzie lepszy od naszych skrzydłowych.
Odpowiedz cytując