Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#884
Stary 11.08.2010, 12:23
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Widocznie miesięczne zarobki około 15x wyższe niż średnia krajowa i ponad 20x niż najniższe to zbyt mała motywacja do ciężkiej pracy. To nie trener ma motywować do ciężkiej pracy, a GROŹBA utraty pracy i pokaźnych zarobków.
Dopóki mają kontrakty utrata zarobków im nie grozi. Czy po Levadii, Karabachu, Cracovii ktoś im te pieniądze odbiera? Nie- inkasują tyle samo. Poleciało za to 2 trenerów ze stanowiska.

Cytat:
to może Boniek
Ostatnio edytowane przez pikey : 11.08.2010 o godz. 12:27.