PhantomRanger napisał(a):

|
Widocznie miesięczne zarobki około 15x wyższe niż średnia krajowa i ponad 20x niż najniższe to zbyt mała motywacja do ciężkiej pracy. To nie trener ma motywować do ciężkiej pracy, a GROŹBA utraty pracy i pokaźnych zarobków.
|
Dopóki mają kontrakty utrata zarobków im nie grozi. Czy po Levadii, Karabachu, Cracovii ktoś im te pieniądze odbiera? Nie- inkasują tyle samo. Poleciało za to 2 trenerów ze stanowiska.
