Czyli dalsza rozsprzedaz(zwana przez niektorych ofensywa transferowa

)... Pawel Brozek i Diaz? To chyba ostatni pilkarze, ktorzy sa cos warci i na ktorych mozna zarobic, wiec przeslanie jasne. Jakosc sportowa znowu w dol(bo jednak sa gorsi pilkarze w naszym klubie, tj. Paljic, Kowalski).