Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33327
Stary 11.08.2010, 12:20
Czyli dalsza rozsprzedaz(zwana przez niektorych ofensywa transferowa )... Pawel Brozek i Diaz? To chyba ostatni pilkarze, ktorzy sa cos warci i na ktorych mozna zarobic, wiec przeslanie jasne. Jakosc sportowa znowu w dol(bo jednak sa gorsi pilkarze w naszym klubie, tj. Paljic, Kowalski).
Odpowiedz cytując