Wyświetl pojedynczy post
junior1906tsw
Senior Member
 
 
Od: 02.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33326
Stary 11.08.2010, 12:15
"Rios w River Plate nigdy nie gral wysunietego napastnika. Gosc przewaznie cofa sie do srodka pola i uwielbia wypracowywac akcje. Ja akurat wiem bo ogladałem i ogladam lige argentynska i jego poczynania tez widziałem. Moze nie gral wiele meczy od 1 minuty ale wchodzac nieraz wypracowywal swietne okazje bramkowe. Takiego wspolnika powinien miec u nas napastnik (Paweł Brozek np.) - dostanie dobre podanie i zamieni na bramke. Niby czemu np w Arsenalu najlepszym strzelcem byl Fabregas? - bo tak samo jak cofa sie Rios cofa sie van Persie, walczy w srodku pola, wypracowuje sytuacje a strzelaja inni. "

Niestety u nas się to nie sprawdzi. Co nam z tego, że wypracuje świetne okazje bramkowe, jak Boguski nie trafi z 5 m w bramke, tylko w banery reklamowe ?
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
Odpowiedz cytując