WiślakMyślenice napisał(a):

|
Przy budowie tego stadionu już mnie nic nie zdziwi... To jest kpina, żeby 12-krotny mistrz Polski miał za stadion taki bubel. W europejskich pucharach (jak doczekamy cudu w postaci regularnych występów) pokazywać taki stadion to wstyd...
|
Ja uważam że sam stadion nie jest zły. Wstydem rzeczywiście jest budowa tego stadionu.
A takie pytanie mam. Kiedy
gotowe maja byc trybuny za bramkami?