Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13624
Stary 11.08.2010, 12:08
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Przy budowie tego stadionu już mnie nic nie zdziwi... To jest kpina, żeby 12-krotny mistrz Polski miał za stadion taki bubel. W europejskich pucharach (jak doczekamy cudu w postaci regularnych występów) pokazywać taki stadion to wstyd...
Ja uważam że sam stadion nie jest zły. Wstydem rzeczywiście jest budowa tego stadionu.
A takie pytanie mam. Kiedy gotowe maja byc trybuny za bramkami?
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując