|
Zastanawiacie się czemu Petrescu u nas nie wyszło a pojechał do rumuni i jest ok? Mentalność piłkarzy, slowo klucz. Wyobrażam sobie nasze rozgrymaszone gwiazdy jak im jakiś "*******ony rumun" każe zapierdalać... Lekka dyskryminacja, nastawienie do nacji wschondnich jest takie a nie inne. Tylko zachodni kierunek, zamordysta, z poczuciem własnej zajebistości.
Trener amerykański nie przyjdzei trenować do miejsca gdzie nie ma inflastruktury, technologi. Znając życie ze sport testerami w stanach trenują w podstawówkach, a dla nas to jest wielkie wow.
Dla mnie idealnie ktoś z niemiec, francji, holandii, włoch, portugalii
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|