|
Kiedyś też tak myśleliśmy, oddamy sobie Zieńczuka bo już stary i sezon życia miał już za sobą, oddamy sobie Baszcza bo też już stary. Okazało się że zastąpili ich zawodnikami słabszymi co było bez sensu. Mam sporę wątpliwości czy w wypadku sprzedania Diaza czy Brożka oni znajdą kogoś lepszego.
Zresztą o czym my mówimy nikt za Pawła nie da więcej niż 1 mln euro, być może gdzieś na wschodzie ale też mam spore wątpliwości.
Nie wspomnę już o oddaniu Głowackiego, turcy się cieszą że kupili super stopera w promocji. Nasi działacze też pewnie byli zadowoleni do momentu jak nam Karbach trzy bramki wsadził.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 11.08.2010 o godz. 10:07.
|