Jason wiślak, widać, że jesteś jeszcze bardzo młody.Zrozumi, że NIE MA czegoś takiego w tej chwili jak przywiązanie do barw klubowych. Po prostu nie zgłosił się ktoś, kto zaoferował by za Brożka 3-4 mln Euro.Tu nie chodzi o żadne prośby itp.Nie bądź chłopie naiwny....

Dobra, budżet mamy niższy,ale ze względu na brak stadionu.Zobaczysz, jaki budżet będziemy mieli, gdy oddadzą nam stadion.Zresztą, to żaden wyznacznik majętności (jeśli chodzi o Wisłę)
Poza tym, dziennikarze, strzelają.Wisła nie podała (o ile się nie myle) jaki ma budżet.