Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33308
Stary 11.08.2010, 09:45
Jason wiślak, widać, że jesteś jeszcze bardzo młody.Zrozumi, że NIE MA czegoś takiego w tej chwili jak przywiązanie do barw klubowych. Po prostu nie zgłosił się ktoś, kto zaoferował by za Brożka 3-4 mln Euro.Tu nie chodzi o żadne prośby itp.Nie bądź chłopie naiwny....
Dobra, budżet mamy niższy,ale ze względu na brak stadionu.Zobaczysz, jaki budżet będziemy mieli, gdy oddadzą nam stadion.Zresztą, to żaden wyznacznik majętności (jeśli chodzi o Wisłę)
Poza tym, dziennikarze, strzelają.Wisła nie podała (o ile się nie myle) jaki ma budżet.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując