Diaz w grudniu może podpisać kontrakt z kim chce i w czerwcu opuścić Wisłę za darmochę - a pamiętajmy, że niby na nim mieliśmy coś zarobić - tak więc jak teraz go nie sprzedadzą to nie dość, że pewnie stracimy gracza za friko to jeszcze nie będzie kasy na jego zmiennika - no chyba że Kulawik wynajdzie kogoś z Młodej Wisły
