dodatkowe ligi przy rozpoczynianiu gry masz. a szukanie zawodników to jakoś tak to jest (fm wyłączony, pisze z pamięci) manager -> szukaj -> piłkarze. tutaj masz liste zawodników, jesli masz asystenta to pokazuje ta lista zawodników, którzy są zainteresowani przyjściem do ciebie. potem bierzesz dostosuj/edytuj (nie pamiętam) w prawym rogu tej listy. pojawia ci się okienko i masz tam 'dodaj warunek' i bierzesz np status kontraktu -> bez kontraktu. musisz sie pobawić, żeby to wszystko rozgryźć ;D a co do tego Cristaldo, to są lepsi zawodnicy od niego
