Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
DiegoG
Member
Od: 08.2010
Offline
#
826
10.08.2010, 23:01
Ja nic nie wiem, tak sobie tylko spekuluje. Za nazwisko "Simeone" można wstawić dowolne nazwisko innego szkoleniowca. Do każdego tyczy się to samo.
DiegoG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DiegoG
Znajdź inne posty napisane przez DiegoG