Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#821
Stary 10.08.2010, 22:48
ciekawe ile by chciał taki Simeone zarabiac ? i czy zgodziłby sie na kontrakt że jak nie zdobędzie mistrzostwa albo nie awansuje do ligi europejskiej to można go zwolnic bez odszkodowania.Podobne kontrakty mieli Skorża i Heniu.