Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33289
Stary 10.08.2010, 22:15
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
W tym roku już na nikogo nie trafimy...finito...niestety...
Tak przejrzałem sobie kadry tych klubów na Litwie i Słowacji ( dużo ich nie ma) i w sumie to tam nie ma z czego wybierać. Zresztą polskie kluby (czyt.Lechia, Lech, Jaga) już przetrzebiły tamtejsze ligi. Było widac ze w poszukiwaniach zawodników obrały tamte tereny. Wątpie zeby Wisła dostrzegła tam kogos kogo nie widzieli, bądź (nie daj Boże) nie chcieli zatrudnic w tych klubach...
Czy na Słowacji nie ma juz ciekawych zawodników...? Dyskutowałbym na ten temat, podajmy chocby przykład zawodnika, którym rzekomo jestesmy zainteresowani czyli niejakiego Kopunka. Jest to bardzo ciekwy zawodnik, które z wielką chęcią przywitałbym w naszym klubie. To, ze Lechia czy Lech penetrowały tamtejszy rynek nie znaczy, ze niedostrzegły perełek...być moze niebyło ich stać na co lepszych zawodników bądź niebyli oni chętni grać w klubie pokroju Lechi.
Odpowiedz cytując