jason wiślak napisał(a):

W tym roku już na nikogo nie trafimy...finito...niestety...
Tak przejrzałem sobie kadry tych klubów na Litwie i Słowacji ( dużo ich nie ma) i w sumie to tam nie ma z czego wybierać. Zresztą polskie kluby (czyt.Lechia, Lech, Jaga) już przetrzebiły tamtejsze ligi. Było widac ze w poszukiwaniach zawodników obrały tamte tereny. Wątpie zeby Wisła dostrzegła tam kogos kogo nie widzieli, bądź (nie daj Boże) nie chcieli zatrudnic w tych klubach...
|
Czy na Słowacji nie ma juz ciekawych zawodników...? Dyskutowałbym na ten temat, podajmy chocby przykład zawodnika, którym rzekomo jestesmy zainteresowani czyli niejakiego Kopunka. Jest to bardzo ciekwy zawodnik, które z wielką chęcią przywitałbym w naszym klubie. To, ze Lechia czy Lech penetrowały tamtejszy rynek nie znaczy, ze niedostrzegły perełek...być moze niebyło ich stać na co lepszych zawodników bądź niebyli oni chętni grać w klubie pokroju Lechi.