Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6663
Stary 10.08.2010, 21:40
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
... Mam wrażenie, że zdrowy Burliga wyryzie go ze składu, ... w defensywie gra nie gorzej od Czikosza, moim zdaniem jest nawet lepszy jeden na jeden. ..
Ło matko. Ale eksperci na tym forum

Porównywać Burligę, który miał okazję grać wtedy gdy reszta naszej obrony była solidna jak skała i zespół miał czas jeszcze asekurować młodego niedoświadczonego zawodnika, z chłopakiem, który musi grać od samego początku bez żadnej dodatkowej opieki ...
Porównywać chłopaka, który kończył mecze podpierając się nosem, z chłopakiem, który zapiernicza po boisku dużo więcej i się nie skarży.
Taaa, już widzę jak "Bury" wygryza Erika ze składu.
Odpowiedz cytując