Uran235 napisał(a):

|
... Mam wrażenie, że zdrowy Burliga wyryzie go ze składu, ... w defensywie gra nie gorzej od Czikosza, moim zdaniem jest nawet lepszy jeden na jeden. ..
|
Ło matko. Ale eksperci na tym forum
Porównywać Burligę, który miał okazję grać wtedy gdy reszta naszej obrony była solidna jak skała i zespół miał czas jeszcze asekurować młodego niedoświadczonego zawodnika, z chłopakiem, który musi grać od samego początku bez żadnej dodatkowej opieki ...
Porównywać chłopaka, który kończył mecze podpierając się nosem, z chłopakiem, który zapiernicza po boisku dużo więcej i się nie skarży.
Taaa, już widzę jak "Bury" wygryza Erika ze składu.