Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#801
Stary 10.08.2010, 21:34
DiegoG napisał(a):Wyświetl post
Oby jutro pan Basałaj przyleciał do Krakowa z Diego Simeone...
To zbierac sie do Balic w nocy i zobaczycie czy przyleci sam czy nie