Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13595
Stary 10.08.2010, 21:25
Najpierw była radość, potem rozczarowanie, irytacja, złość i frustracja a na końcu jest wielkie niedowierzanie.
W takim razie jak ta trybuna ma się zapełnić w godzinę? Przychodzą wam do głowy jakieś możliwe rozwiązania?

UWAGA! Na stadion za ponad pół miliarda nie mogą wejść wszyscy wciągu trzech godzin!
Odpowiedz cytując