Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
4124
10.08.2010, 21:19
Juniorski. To jest powód ?
E: Podziękował.
Ostatnio edytowane przez someone_TSW : 10.08.2010 o godz. 21:22.
someone_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do someone_TSW
Znajdź inne posty napisane przez someone_TSW