Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7431
Stary 10.08.2010, 21:14
Gdyby był bogaty przez duże B, to sprowadziłbym do nas Alexa i Wellitona ze Spartaka Moskwa )
http://www.youtube.com/watch?v=Gotkp...eature=related
Odpowiedz cytując