Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
4122
10.08.2010, 21:10
Okienko jest otwarte. Z innymi zawodnikami nie ma problemu.
Gość nazywa się Paolo Palazzini, kupiłem go z Ascoli w 2015r. Pewnie newgen.
someone_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do someone_TSW
Znajdź inne posty napisane przez someone_TSW