Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33287
Stary 10.08.2010, 21:00
Adamek21 napisał(a):Wyświetl post
No w tym niestety nie ale za rok może dwa .
Za jakie dwa bracie... Więcej optymizmu....Jesteśmy kibicami Wisły, najlepszej drużyny w Polsce...Puchary to minimum plan na sezon...Walczymy o Mistrza...za rok LM
Odpowiedz cytując