Wyświetl pojedynczy post
Ploughmanson
Senior Member
 
 
Od: 12.2009
Skąd: 49° 56' N 19° 57' E

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2671
Stary 10.08.2010, 20:53
Ploughmanson napisał(a):Wyświetl post
Sprzedam podręczniki itp. do liceum:

1. Język polski - Opowieść o człowieku - Z pegazem - Kl. 3 -
wyd. Znak - Nieużywana - 12 zł

2. Historia - Ludzie i epoki - Z pegazem - Kl. 3 -
wyd. Znak - stan: + dobry - 10 zł

3. Historia - Ludzie i epoki - Z pegazem - kl. 2 -
wyd. znak - st: BDB - nowe wyd. - 12 zł

4. Chemia - Zb. zadań rozszerzony - Oficyna edukacyjna -
Krzyztof Pazdro - st: dobry - 10 zł

5. Chemia - podręcznik - WSiP - podstawa - Poźniaczek, Kluz -
stan:dobry - 10 zł

6. Matematyka - zb. zadań - kl. 3 - podstawa + rozsz. - nowe opracow -
Oficyna edukacyjna - st: dobry - 10 zł

7. Matematyka - podręcznik cz.1 - kl.3 - pdst. + roz. - oficyna edukacyjna
st; BDB - 10 zł

8. Matematyka - podręcznik cz.2 - kl.3 - elementy analizy matematycznej -
stan; +BDB - zakres rozszerz. - oficyna edukacyjna. - 10 zł

9. Matematyka - zb. zadań do kl 2. - podst.+roz. - oficyna edukacyjna -
nowe oprac. +BDB - 10 zł

10. Matematyka - podręcznik kl 2 - pdst+rozsz - oficyna edukacyjna -
+bdb - 10 zł

11. WOS - zakres podstawowy - operon - liceum technikum -
Smutek,Maleska,Surmacz - dobry+ - 10 zł

12. WOK - podst+rozszerz - operon - ;iceum technikum -
+bdb - 10 zł

13. Język Angielski - Matura Repetytorium z testami - MACMILLAN -
pozim pdst. - Rosińska, Mędela - + 3 płyty CD - +Db - 20 zł

14. Język angielski - matura success - intermediate - Longman -
plus CDs - + DB - 15 zł

15. Język francuski - DEJA-VU 2 - podręcznik - wyd. PWN -
praktycznie nieużywane z Cd - 12 zł

16. Matura 2010 - zakr. rozsz - testy - operon + cd - nieużywane
10 zł

17. Słownik motywów literackich - liceum - greg - nowy - 12 zł

18. Pepetytorium maturzysty - MATEMATYKA + POLSKI (2 książki) - greg
+ BDB - 10 zł za obydwie

19. Matematyka - arkusze próbne - PDST + ROZ - oficyna edukacyjna -
10 zł za obydwie

Bliższe informacje na temat poszczególnych książek na privie.
Rok szkolny się zbliża, więc podbijam
"Naszą najgłębszą obawą nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi, ale to, że jesteśmy zbyt potężni. [...]"
Odpowiedz cytując