Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
ostach1906aka
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#785
Stary 10.08.2010, 20:38
Vitaliss napisał(a):Wyświetl post
Używam od dłuższego czasu Noki 5800. Polecam
dotykowej nie chce, nie przepadam za takimi


co mi powiecie o tej ? nokia 5630 XM?
Ostatnio edytowane przez ostach1906aka : 10.08.2010 o godz. 20:40.
' Tylko Ty, w moim sercu Ty...'
Odpowiedz cytując