Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
ostach1906aka
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
785
10.08.2010, 20:38
Vitaliss
napisał(a):
Używam od dłuższego czasu Noki 5800. Polecam
dotykowej nie chce, nie przepadam za takimi
co mi powiecie o tej ? nokia 5630 XM?
Ostatnio edytowane przez ostach1906aka : 10.08.2010 o godz. 20:40.
' Tylko Ty, w moim sercu Ty...'
ostach1906aka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ostach1906aka
Znajdź inne posty napisane przez ostach1906aka