Adamek21 napisał(a):

|
Nic nie pisz ze gorsi jeszcze trafimy na nich i odpadniemy.
|
W tym roku już na nikogo nie trafimy...finito...niestety...
Tak przejrzałem sobie kadry tych klubów na Litwie i Słowacji ( dużo ich nie ma) i w sumie to tam nie ma z czego wybierać. Zresztą polskie kluby (czyt.Lechia, Lech, Jaga) już przetrzebiły tamtejsze ligi. Było widac ze w poszukiwaniach zawodników obrały tamte tereny. Wątpie zeby Wisła dostrzegła tam kogos kogo nie widzieli, bądź (nie daj Boże) nie chcieli zatrudnic w tych klubach...