http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ucja,id,t.html
Z tego wynika że czekają nas jeszcze transfery....Podobno szukali na Słowacji, Litwie i we Włoszech. Ciekawe co z tego będzie...Litwa-hm...nie wiem czy to dobry kierunek...oni są gorsi od Azerów....
