LukaszK111 napisał(a):

|
Zgadzam sie tylko z jednym nie to ze Rios powinnien zagrac zamiast Rado.Rios był bo wyczerpujacej podróży wiec byłoby głupota wystawianie go od pierwszych minut.
|
Prawdziwa męczarnia: wyczerpująca podróż samolotem klasą biznesową i katorga dojazdu do Krakowa wygodnym samochodem z szoferem.