Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13591
Stary 10.08.2010, 20:03
medyk napisał(a):Wyświetl post
ponawiam pytanie co MY kibice, klub skwk chcemy z tym zrobic? uważam ze sprawa kołowrotów przelała czare goryczy..
Już było tyle kropel, które przelały czarę goryczy. Właściwie każdego dnia dowiadujemy się o nowych pomysłach UM i ZIKiTu. Jedyne, co cieszy, to coraz większe zainteresowanie mediów. Co prawda tylko tych krakowskich - GK i Radio Kraków. Ale sprawa jest tak poważna, że zainteresowanie telewizji, radia i prasy to kwestia czasu.
Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby Majchrowski i cała jego klika powiedziała: "Nie radzimy sobie z budową, prosimy o pomoc". Gdyby zatrudniono speca, który zajmowałby się tą sprawą, nie byłoby takich kłopotów. No ale można sobie gdybać, jest jak jest, a wszyscy w UM udają, że jest super.
Smutne jest też to, że stadion Wisły musi być wizytówką w kraju, obiektem, którego będą nam wszyscy zazdrościć. A jak się drużynie poszczęści, również obiektem, którym możemy się pochwalić w Europie. A w tym momencie my możemy zazdrościć Legii, Lechii i Śląskowi pięknego stadionu, a z Europy nici. Mamy Bubel Arenę, niewiadomą jest w zasadzie wszystko związane z jej użytkowaniem. Wtopiono mnóstwo pieniędzy, za które można zbudować dwa obiekty 30 tys., takie jakie ma Hoffenheim.
Odpowiedz cytując