Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13590
Stary 10.08.2010, 19:53
jest dwanaście wejść na trybunę,czyli dwanaście wejść z ulicy?dobrze to rozkminilem?jeżeli dobrze,to czy wejścia z ulicy sa tak wąskie,że nie da sie postawić po dwa kołowrotki do jednego?czy tez te kołowrotki będą wewnatrz trybuny?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując