Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
PAWEL NEWB
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: kraków
Offline
#
17609
10.08.2010, 16:19
Sprawa wyglada tak. Od niedawna mam ere na karte (tak tak). Mam pakiet esemesow (600 sms za 6 zl) zostalo mi okolo 150 smsow. Dlaczego nie moge ich wyslać? Od wczoraj mam to samo ( wysyłanie wiadomosci nei powiodło się) Pakiet ważny do 25 sierpnia.
PAWEL NEWB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PAWEL NEWB
Znajdź inne posty napisane przez PAWEL NEWB