Wyświetl pojedynczy post
PAWEL NEWB
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17609
Stary 10.08.2010, 16:19
Sprawa wyglada tak. Od niedawna mam ere na karte (tak tak). Mam pakiet esemesow (600 sms za 6 zl) zostalo mi okolo 150 smsow. Dlaczego nie moge ich wyslać? Od wczoraj mam to samo ( wysyłanie wiadomosci nei powiodło się) Pakiet ważny do 25 sierpnia.
Odpowiedz cytując