Tenzen napisał(a):

|
@JarTSW - sprzedać jest łatwo ale znaleźć kogoś lepszego już nie. Zwłaszcza jak się nie szuka i nie ma nawet dyrektora sportowego.
|
Sprzedać jest trudno, w przypadku "Łobo" czy Garguły jest to wręcz niemożliwe. Nikt im nie da połowy tych pieniędzy które u nas zarabiają, bo zwyczajnie na to nie zasługują.
Ogólnie z naszego obecnego składu upłynnić dałoby się może Małeckiego i Diaza ( pewnie zresztą nasi geniusze w klubie przymiarki już robią ). Reszta jest albo nie nasza ( Cikos, Chavez, Rioz), albo żenująco słaba ( Bunoza, Pajlić z nowych plus reszta starszych). Kto kupi gracza który ostatni dobry mecz zagrał kilka miesięcy temu ( wariant optymistyczny ), bądź jeszcze przed przyjściem do Wisły ( wariant "Łobo" - Garguła ).
Sprzedać, sprzedać - większości nikt za darmo nie weźmie, bo mają za wysokie kontrakty...