Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#701
Stary 10.08.2010, 16:10
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
@JarTSW - sprzedać jest łatwo ale znaleźć kogoś lepszego już nie. Zwłaszcza jak się nie szuka i nie ma nawet dyrektora sportowego.


Sprzedać jest trudno, w przypadku "Łobo" czy Garguły jest to wręcz niemożliwe. Nikt im nie da połowy tych pieniędzy które u nas zarabiają, bo zwyczajnie na to nie zasługują.

Ogólnie z naszego obecnego składu upłynnić dałoby się może Małeckiego i Diaza ( pewnie zresztą nasi geniusze w klubie przymiarki już robią ). Reszta jest albo nie nasza ( Cikos, Chavez, Rioz), albo żenująco słaba ( Bunoza, Pajlić z nowych plus reszta starszych). Kto kupi gracza który ostatni dobry mecz zagrał kilka miesięcy temu ( wariant optymistyczny ), bądź jeszcze przed przyjściem do Wisły ( wariant "Łobo" - Garguła ).

Sprzedać, sprzedać - większości nikt za darmo nie weźmie, bo mają za wysokie kontrakty...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.08.2010 o godz. 16:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując