WiślakMyślenice napisał(a):

|
Po ptokach przecież. Łobo kończy się dopiero w grudniu? bodajże 2012, Kirm ma na 5 lat (rok upłynął), czyli do lata 2014, Garguła pewnie też na dłuższy czas.
|
To może by ktoś wpadł na genialny pomysł by ich sprzedać?

Mówię ofc o Łobo, bo Garguła gra z nami dopiero miesiąc tak naprawdę, a Kirma nie widzę powodu sprzedawać.