Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#699
Stary 10.08.2010, 15:36
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Po ptokach przecież. Łobo kończy się dopiero w grudniu? bodajże 2012, Kirm ma na 5 lat (rok upłynął), czyli do lata 2014, Garguła pewnie też na dłuższy czas.
To może by ktoś wpadł na genialny pomysł by ich sprzedać?
Mówię ofc o Łobo, bo Garguła gra z nami dopiero miesiąc tak naprawdę, a Kirma nie widzę powodu sprzedawać.
Odpowiedz cytując