Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6649
Stary 10.08.2010, 15:25
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Ja mam nadzieję, że się Bunoza rozkręci. W końcu (ponoć) był obserwowany pół roku no i też czytałem wiele opinii na zagranicznych forach i się dziwili, że trafił TYLKO do Wisły.
Ja o niego bym nie martwił. Baszczyński też nie miał efektownego początku nie mówiąc już o meczu z Realem Saragossa kiedy to trafił swojaka i karnego nie strzelił. Mecz z arką miał przyzwoity. Więcej będzie można powiedzieć w Grudniu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując