krakfilm napisał(a):

Otrzymaliśmy dziś uspokajające zapowiedzi z kierującego projektem Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie. Na początek – telebim jednak będzie. - Telebimy będą na stadionie, nie wiem szczerze mówiąc, skąd hasło o braku telebimów, skoro już robione są konstrukcje pod telebim - pisze zdziwiony Jacek Bartlewicz, rzecznik ZIKiT.
http://stadiony.net/aktualnosci/2010...z_blizej_elity
|
Stary tekst więc wierzyć w niego nie należy.Telebimy muszą być bo tak jest na każdym budowanym przez miasto stadionie i choćby nie wiem co to nie znajdą na to prywatnej kasy.
Natomiast pozostaje pytanie kiedy.Gołym okiem widać że nie mają kasy na to dziś więc to może być równie dobrze w przyszłym roku.
A co do kołowrotków...to mam nadzieje że obejmuje tzw pozew zbiorowy, tak więc osoby które nie zdążą wejść powinny sprawę miastu założyć a przy pełnym 'obciążeniu' trybuny i przyjściu standardowo ok godziny przed meczem, to nie ma bata by 10tys ludzi weszło przez 10 kołowrotków