Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
krakfilm
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
739
10.08.2010, 15:02
Mam mieszane uczucia co do zagranicznego trenera. Był Okuka, był Petrescu i nic. A pamiętacie Beenhakkera?
Podobnie danie 'stalowej ręki' Polakowi nie przynosi korzyści - vide Majewski w Cracovii.
krakfilm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krakfilm
Znajdź inne posty napisane przez krakfilm