wolfy napisał(a):

Tylko po kiego ch... taka demagogia, jawnie wbrew temu co gość prezentuje na boisku?
|
Niestety choć bym chciał to nie da się na dziś powiedzieć o Bunozie niczego dobrego.Z Kowalskim tworzą chyba najbardziej pokraczną defensywę w lidze.Tylko się modlić by Cleber dawał radę - z tym Chavesem to niestety też wszystko wygląda na jedną wielką prowizorkę bo najpewniej zakontraktowaliśmy go poza plecami jego klubu więc w najlepszym wariancie, pomoże nam w tym sezonie a sam się wypromuje.
W ogóle te 'wzmocnienia' jak na razie to prezentują się wyśmienicie.
Bramkarz szukany przez lata, po 2 de facto meczach ląduje na ławie a wraca....Pawełek.Dżoker z 2 bundesligi podziwia trybuny, Żurawski prezentuje się koszmarnie i po mału trzeba sobie zdawać sprawę dlaczego nie dał rady ani w Grecji ani na Cyprze.Cikos też szału nie robi
Ruch miejmy nadzieje że jeszcze nie(sami są równie kiepscy) ale Widzew już nam może pokazać gdzie dziś jest nasze miejsce.