Bąku1983 napisał(a):

|
O telebimach czy elewacji możemy na razie zapomnieć, pieniędzy na to na pewno nie będzie, ale jeśli okaże się, że zostanie taka ilość kołowrotków jaką zapowiedzieli, to samo dostanie się na R22, żeby obejrzeć mecz od pierwszej minuty, może okazać się nie lada wyzwaniem.
|
Otrzymaliśmy dziś uspokajające zapowiedzi z kierującego projektem Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie. Na początek – telebim jednak będzie. - Telebimy będą na stadionie, nie wiem szczerze mówiąc, skąd hasło o braku telebimów, skoro już robione są konstrukcje pod telebim - pisze zdziwiony Jacek Bartlewicz, rzecznik ZIKiT.
http://stadiony.net/aktualnosci/2010...z_blizej_elity