Wyświetl pojedynczy post
bobysoprano
Junior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: okolice Warszawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13581
Stary 10.08.2010, 14:40
Witajcie, jestem nowy dlatego proszę wybaczcie jak zaliczę jakąś wtopę.
Od jakiegoś czasu wchodzę na ten temat i dosłownie ręce mi opadają.
Moja Kochana Wisła po tylu latach gry na "pseudostadionie" miała szansę grać na obiekcie z prawdziwego zdarzenia, nowoczesnym i takim, który robiłby różnicę taka jaka zawsze robiła Wisła sportowo i kibice "kibicowsko" w tym kraju ale i w Europie. Niestety to co się wyrabia w Krakowie woła o pomstę do nieba.
Właśnie przeczytałem najnowszą odpowiedź Majchrowskiego na zapytania Olszówki... jestem załamany lekceważącym podejściem UM do tematu budowy stadionu Wisły. Moim skromnym zdaniem to jest skandal i uważam, że kibice Wisły, jej sympatycy w Krakowie, ale także w całej Polsce powinni dać publicznie wyraz temu co sie dzieje... sam jestem spod W-wy i w mojej okolicy prawie wszyscy kibicują Legi, a ja od zawsze Wiśle bo kocham normalność, po oddaniu stadionu Wisły nie chce już pisać kochałem normalność.

Zróbmy Protest ! Zorganizujmy się i pokażmy, że nie mogą tak nas lekceważyć !

Komitet i do przodu... jak trzeba dojadę od siebie...

Pozdrawiam Was serdecznie... sympatyk (nigdy nie byłem na żadnym meczu ani stadionie) Wisły Kraków, który w moich stronach walczy od obre imie jedynego prawdziwego klubu czyli Wisły Kraków.
Jazda ! Jazda ! Jazda ! Biała Gwiazda !

Odpowiedz cytując