Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1028
Stary 10.08.2010, 14:38
Pablooo napisał(a):Wyświetl post
Stary, zluzuj, bo życie z Maciusiem S. łatwe nie jest. Chyba, że lubisz być przepraszany regularnie za kolejne klęski.
(...) lub lubisz nosić trenera na rękach po zdobyciu dwóch mistrzostw pod rząd

Czytać Was wszystkich się nie da i jednych i drugich, a najbardziej tego koleżki Dupastolicy czy coś w ten deseń.
Ostatnio edytowane przez spidey : 10.08.2010 o godz. 14:41.
Odpowiedz cytując