Pablooo napisał(a):

|
Stary, zluzuj, bo życie z Maciusiem S. łatwe nie jest. Chyba, że lubisz być przepraszany regularnie za kolejne klęski.
|
(...) lub lubisz nosić trenera na rękach po zdobyciu dwóch mistrzostw pod rząd
Czytać Was wszystkich się nie da i jednych i drugich, a najbardziej tego koleżki Dupastolicy czy coś w ten deseń.
