|
@ToTylkoJa,
taki duży chłopak, a podjarany jak 15-latek. Ludzie tu chcą po prostu, żebyś zdał sobie sprawę, że to był sparing i to taki z przymrużeniem oka, bo na otwarcie stadionu, broniło dwóch eks-legionistów. Nie wiem, co chcesz udowodnić? Że Legia jest aktualnie tak super-hiper-mocna, że wali pięć bramek Arsenalowi? Jak myślisz, ile by Legia strzeliła bramek Arsenalowi w dziesięciu dwumeczach eliminacji Ligi Mistrzów? Czy strzeliłaby łącznie 5? Wątpliwe ;-)
Stary, zluzuj, bo życie z Maciusiem S. łatwe nie jest. Chyba, że lubisz być przepraszany regularnie za kolejne klęski.
|