rav napisał(a):

.... W samą politykę sensu stricte się nie zaangażujemy, nie poprzemy żadnej partii. Możliwe natomiast, że poprzemy niektóre osoby, które nie zawiodły Wisły w staraniach o stadion, o halę. To wszystko.
...
|
Czyli nikogo nie poprzemy (Poza D.Olszówka no ale chyba nie będzie startował na prezydenta).