Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13574
Stary 10.08.2010, 14:05
krakfilm napisał(a):Wyświetl post
Widać, że portal ostro się zaangażował w kampanię, krytykując Majchrowskiego wszelkimi możliwymi sposobami. A te tytuły, komentarze, niedomówienia to retoryka rodem z PISu. Opóźnienia w budowach są wszędzie w całej Polsce, popatrzcie na autostrady, już wiadomo, że połowy nie będzie na 2012. Nie macie pojęcia o tym ile trwają takie inwestycje, tym bardziej, że nas wykoleili z EURO 2012, więc pieniądze z tego odpadły. Żyjemy w kraju, gdzie chora biurokratyzacja sięga szczytów, nienormalne przepisy prawne i trudność ich egzekwowania przez służby i sądy prowadzą do takich sytuacji. Dla mnie więc opóźnienia i problemy ze stadionem nie są niczym nowym. Apeluję tylko o rozwagę, a nie angażowanie w polityczne przepychanki.
Tylko zwrócić też trzeba uwagę na fakt, że wydawane sa pieniądze nasz wszystkich, które w makabryczny sposób są marnotrawione.Skoro pieniądzę są już wydawane mamy OBOWIĄZEK wymagać tego, by inwestycja spełniała określony standard a nie kosztowała coraz więcej.Dlaczego prezydent nie chcę ujawnić kosztorysów lub raportu tej holenderskiej firmy, która miała nam zdiagnozować stadion?
Przecież równie dobrze, te ponad 500 mln złotych można było przeznaczyć na budowę hali widowiskowo sportowej, kongresowo koncertowej, bądź budowę kompletnej lini tramwajowej.
Kończy się jego kolejna kadencja i co w mieście zrobiono? gdzie te obiekty, które obiecywał?

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując