|
Niestety ale będąc w tym mieście w zdecydowanej większości oddaliśmy rządzenie w nim samym czosnkojadom. I teraz będziemy mieć kolejny raz wybór między tą sama pejsiastą opcją (Kracik kontra Majchrowski) co kiedyś Lassota kontra Majchrowski. To tylko bitwa w ciągle tej samej rodzinie. Obaj nie pałają sympatią do Wisły. I nie liczyłbym na to, że bedzie fajnie dla nas. Może być jeszcze gorzej.
Wystarczy też popatrzeć kogo wybiera sie do Rady Miasta. Mogliście się przekonać ilu tam beznapletowców wśród radnych. Pamiętacioe te głosowania nad halą i stadionem ? Czas baczniej zwracać uwagę na kogó się głosuje, zeby potem nie płakać jak ostatnio. A u nas ? Jeden radny Olszówka, ktory chce się załatać wszystkie dziury. To są dopiero jaja.
|