Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13569
Stary 10.08.2010, 13:38
W kwestii wyboru prezydenta Krakowa należy schować głęboko swoje sympatie polityczne, a po prostu zagłosować na tego kandydata, który będzie prowiślacki. Jeśli PO wystawi Rasia albo Kracika, to trzeba będzie zagłosować na kandydata PiS. W trakcie kampanii ktoś w ramienia SKWK powinien odbyć rozmowy z niektórymi kandydatami. Wypracować jakieś konkretne stanowisko i następnie robić kampanię temu, który obieca Wiśle jak najwięcej. Mimo wszystko sprawa rozbija się o tysiące głosów sympatyków Wisły i niejeden kandydat chciałby te głosy do siebie przytulić. To jest polityka i trzeba się w nią angażować, aby uzyskać jak najwięcej dla siebie.
Odpowiedz cytując