Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13568
Stary 10.08.2010, 13:37
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie Kracik, bo będzie musiał pokazać wszystkim, że jest lepszy niż majcherek. Poza tym, gorzej już chyba być nie może...
E, zawsze może być gorzej. Zawsze wybrana może być Senyszyn i organizować na naszym stadionie parady.
Odpowiedz cytując