WiślakMyślenice napisał(a):

|
Wg mnie Kracik, bo będzie musiał pokazać wszystkim, że jest lepszy niż majcherek. Poza tym, gorzej już chyba być nie może...
|
E, zawsze może być gorzej. Zawsze wybrana może być Senyszyn i organizować na naszym stadionie parady.