Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 10.08.2010, 12:49
Niemiec z Mainz - co to znów za wymysł? Jakieś źródło mógłby ktoś podać? Bo ja zaraz napiszę, że przyjdzie Hiszpan z Mallorki i co?

Osobiście nie mam jakiegoś zdecydowanego poglądu odnośnie trenera Wisły z zagranicy. Ale wolałbym by jednak był to taki trener, przy którym piłkarze traktowali swój zawód profesjonalnie, jak to było przy Petrescu. To musi być człowiek wymagający od zawodników, bo oni nie po to biorą dużą kasę, by się obrażać na trenera za to, że zbyt ciężki trening przeprowadził.