Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13557
Stary 10.08.2010, 12:31
Cytat:
Nie wiem, jak to jest możliwe, że tak wielu kibiców Wisły powtarza z uporem godnym lepszej sprawy bzdury o sympatyzowaniu Majchra z koszernymi...

To, że budowa ich stadionu idzie sprawnie, to efekt tego, że miasto wyciągnęło wnioski z błędów, które popełniło przy budowie naszego.

Nie doszukujcie się wszędzie spisków! My po prostu płacimy cenę za pionierstwo, tak samo zresztą, jak Poznaniacy. To nie przypadek, że te stadiony, których budowa rozpoczęła się najwcześniej, mają największą ilość bubli i niedoróbek.

UM z Majchrem na czele sprzyja parchom, dlatego wydali na budowę stadionu Wisły ponad pół miliarda złotych.

I dlatego chcieli budować dla obu klubów wspólny stadion. To przecież typowe dla zwolenników gorszej strony Błoń.

Nie mylcie nieudolności ze złą wolą.
Aha, czyli "nie zejdźcie na psy" to było nic? Wierzysz w tłumaczenie Majchra o nawiązaniu do hymnu cracovii? Cały czas on i ZIKIT wali z nami w chuja. Na supermarkecie parchów robota wre a jak tylko włączę transmisję z budowy trybuny to żywej duszy nie ma albo co najwyżej parę robotników. Dziwie się, że dopiero od meczu z azerami zaczęliśmy przypominać o sobie bo nie wierzę, że Mostostal tak olewałby tak wielką inwestycję.

Ciekawe co zdołał zdziałać Basałaj u majchra...
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując