Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1021
Stary 10.08.2010, 12:24
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Vrdoljak dobrze (no ale trudno żeby koleś sprowadzony za 1,2 mln euro nie grał dobrze)

Manu nieźle (ale oprócz szybkości nie ma innych walorów na europejskim poziomie. Gdyby potrafił coś więcej niż szybko biegać, to nie przyszedłby do Polski za darmo na kontrakt w wysokości 200 tys E)
Jestem ciekawy skąd masz te informacje dotyczące kwoty transferu i pensji? Czy są one wiarygodne?


tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Legia ma słabego bramkarza, słabego lewego obrońcę, przeciętnego DM - Borysiuka, przeciętnego stopera Choto - nadwaga i mała zwrotność, słabego lewoskorzydłowego Rybusa, i słabych napastników. Wychodzi 6 kiepskich pozycji.

Wisła ma przeciętnego bramkarza, brak drugiego klasowego stopera, brak dobrego środkowego pomocnika, chimeryczne skrzydła.

Lech ma słabego DM - Injac, Drygas, brak klasowego lewego pomocnika, chimeryczni rozgrywający Stilic, Kriviec, słaby atak.
Piszesz to bardziej życzeniowo niż w powiązaniu z obecną rzeczywistością.

Legia - nie ma chwilowo bramkarza, nie ma żadnego zdrowego solidnego stopera, ma przeciętnych lewych obrońców, nie ma lewoskrzydłowego, bo Rybus cofnął się w rozwoju (na 90% jako fałszywy skrzydłowy będzie grać Cabral), nie ma żadnego napastnika w formie

Jędrzejczyk, Borysiuk, Manu, Cabral, Iwański - 5 silnych zawodników
Vrdoljak - nie wiadomo, czy kontuzja nie okaże się poważniejsza

Wisła - ma jednego przeciętnego bramkarza, ale gra bramarz fajtłapa, brak jakiegokolwiek solidnego stopera (Bunoza, Kowalski - katastrofa, Cleber - kontuzja, Chavez - jeszcze nie zagrał i nie wiadomo czy nie ma zaległości treningowych), brak lewego skrzydła, wypalonego Sobolewskiego, który z meczu na mecz gra dla mnie gorzej, z napastnikiem też jedna wielka niewiadoma

Cikos, Małecki, Kirm, Brożek - 4 silnych zawodników

Lech - ma dwóch bramkarzy fajtłapów, Wojtkowiaka bez formy, brak jednego stopera, bo prawdopoodbnie stacił Bosackiego na dłuższy okres, brak solidnego DM, Stilica kompletnie bez formy, brak lewego pomocnika oraz zagubionego Peszkę

Arboleda, Krivets, Peszko, Rudnevs, Wichniarek - 5 silnych zawodników
Ostatnio edytowane przez emj10 : 10.08.2010 o godz. 13:19.
Odpowiedz cytując