Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1020
Stary 10.08.2010, 12:14
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
a właśnie
nas ma przetestować Borussia
ciekawe jak będzie ten mecz wyglądać
no i kiedy się on odbędzie?
Tego typu mecze oby wogóle się nie odbywały. Jak grać to na poważnie w europejskich pucharach.
To może być tylko atrakcja dla kibiców, których klub gra w Europejskich Pucharach raz na 50 lat.
Odpowiedz cytując