szczebrzeszcz napisał(a):

a właśnie
nas ma przetestować Borussia
ciekawe jak będzie ten mecz wyglądać
no i kiedy się on odbędzie?
|
Tego typu mecze oby wogóle się nie odbywały. Jak grać to na poważnie w europejskich pucharach.
To może być tylko atrakcja dla kibiców, których klub gra w Europejskich Pucharach raz na 50 lat.