Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13549
Stary 10.08.2010, 12:04
O czyli miałem rację. Inwestor nie wie co ile bedzie jeszcze kosztowac i dlatego czeka az zakończy sie budowa głównej i wtedy policzy kasę. Znając życie nie zostanie nic i trzeba będzie prosić radnych o dodatkowe 50mln zł....KRYMINAŁ!!
Odpowiedz cytując