Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#690
Stary 10.08.2010, 11:54
Lepiej dać jednemu kolesiowi 600k euro, byle był gwiazdą w zespole. Niż 2 zapchajdziury Jirsaka i Łobo trzymać, chociaż nic nie wnoszą do drużyny.
Odpowiedz cytując